Aby otrzymywać informację o bieżących zmianach, kliknij ALERT

Członkowie Zarządu

Jadwiga Wochyńska

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prezes spółek Docs4you i 3Media. Posiada bogate doświadczenie w audytach wewnętrznych i tworzeniu struktur korporacyjnych.


Rada Nadzorcza

Edyta Janowska

Członek Rady Nadzorczej

Zawodową karierę rozpoczęła w roku 2008, prowadząc dynamicznie swoją karierę i rozwijając umiejętności ekonomiczno-zarządcze. W latach 2013 – 2014 była specjalistą do spraw płatności w firmie Hewlett-Pacard. Jej doświadczenie zawodowe zawiera także element samodzielnego prowadzenia przdsiębiorstwa.

Edyta Wochyńska

Członek Rady Nadzorczej

Posiada doświadczenie nieco odmienne od pozostałych członków rady. Mimo posiadania rozległej wiedzy ekonomicznej zdobywanej w sposób samodzielny skupia sie na aspektach księgowo- kadrowych działalności. Posiada stosowną wiedzę która jest aktywnie wykorzystywana w praktyce. Na codzień zarządza kilkuosobowym zespołem co pozwala jej na weryfikację nabytych umiejętności zarządczych.

Łukasz Kuciapski

Członek Rady Nadzorczej

Posiada szeroką wiedzę ekonomiczna zdobywaną w zróżnicowanych miejscach dotychczasowego zatrudnienia. Zainteresowania związane z finansami rozwijał na stanowisku Analityka Finansowego w firmie Hewlett-Pacard. Jego przygoda z tą firmą trwa aż do dzisiaj, a za sobą ma takie stanowiska jak ‘Analityk Biznesowy’, ‘Manager działu przepływów pieniężnych’ czy ‘Manager działu Przed-Sprzedaży Start-up’ów’.

 

Marek Wochyński

Członek Rady Nadzorczej

Specjalista w zakresie handlu detalicznego i elektroniki samochodowej. Swoją wiedzą techniczną wspiera spółki grupy od kwietnia 2014 roku.

 

Hubert Wochyński

Przewodniczący Rady Nadzorczej i założyciel firmy

Z wykształcenia Magister Inżynier Informatyki i Ekonomii, posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych oraz zarządzaniu ich realizacją. Specjalista do spraw oceny rentowności inwestycji oraz realizacji strategii wyjścia z inwestycji. Inwestor na rynku rozwiązań internetowych.