• PoqAd
  Poqad umożliwia projektowanie aplikacji mobilnych bez znajomości technik programowania. Dzięki szeregu modułów zapewnia dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów oraz szybką publikacje opracowanych aplikacji mobilnych w marketach. Projekt realizowany w ramach start-up studio.
 • Docs4you
  Usługa dostarczająca narzędzia SaaS, pozwalające na tworzenie elektronicznych wersji digitalizowanych dokumentów poprzez aplikacje mobilne i portal www. System wspomaga obieg dokumentów w małych i mikro firmach. Projekt realizowany w ramach start-up studio.
  Wyjście z inwestycji: sierpień 2015 roku
 • Boddie
  Smartwatch Boddie, innowacyjny osobisty asystent, który dzięki wielu nowatorskim funkcjom (m.in. rozpoznawaniu gestów ) zwiększa produktywność osób prowadzących intensywny tryb życia.
  Wyjście z inwestycji: sierpień 2015 roku
 • QRShoper
  QR-Shoper to aplikacja mobilna umożliwiająca udostępnienie informacji o promocjach produktów i usług a także ich sprzedaży za pomocą kodów QR. Projekt realizowany w ramach start-up studio.
  Wyjście z inwestycji: sierpień 2015 roku
 • Storeq
  Opracowana w 2009 roku technologia pozwala na wymianę plików w chmurze. Produkt był skierowany przede wszystkim do zespołów pracowniczych działających w dużych firmach, zapewniając bezpieczny i przystępny sposób użytkowania. Spółka sprzedała technologię wraz z platformą w sierpniu 2013 roku.
 • EFRR_Samorzad_kolor malutki „Zakup usług doradczych niezbędnych do wprowadzenia nowej usługi inkubacji wielkopolskich przedsiębiorstw przez Planet Innovation Group S.A.”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjny na lata 2014-2020. Projekt zakończył się 28.02.2017 roku.
 • 0001 wer.3„Przygotowanie Długookresowej Strategii Rozwoju wprowadzenia nowej usługi akceleracji projektów typu start-up przez Planet Innovation Group S.A.”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego  na lata 2014-2020. Projekt zakończył się 30.09.2016 roku.