Już 12.03 upływa termin składania zapisów na bezpłatne seminarium „Potencjał komercjalizacji innowacyjnych badań naukowych w branży IT na Dolnym Śląsku”, które odbędzie się w ramach „Wrocławskich spotkań nauki z biznesem”.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Wrocławskiego zaprosił naukowców z wrocławskich uczelni, oraz specjalistów z firm wprowadzających na rynek innowacyjne technologie, jak IBM i Planet Soft do wystąpienia na seminarium.

W odpowiedzi na to zaproszenie prezes Spółki Hubert Wochyński opowie o komercjalizacji innowacyjnych technologii, trudnościach jakie można napotkać w realizacji projektów i o różnicach między poprawną, a standardową weryfikacją pomysłów na nowatorskie rozwiązania. Więcej informacji na temat wystąpień znaleźć można w agendzie .

Jak podają organizatorzy na stronie wydarzenia „Seminarium skierowane jest w szczególności do pracowników naukowych oraz naukowo-dydaktycznych uczelni wyższych Dolnego Śląska, zainteresowanych komercjalizacją wyników badań naukowych i współpracą z biznesem, dolnośląskich przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządu terytorialnego.” 

Zapraszamy na spotkanie 14 marca 2014 r., w Hotelu Patio, przy ul. Kiełbaśniczej 25 we Wrocławiu.