WYŚLIJ CV

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości oraz dokonywanie rozliczeń prawno – podatkowych, grupy Spółek,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym,
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań finansowych, wniosków, deklaracji i analiz okresowych,
  • przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • analiza i ocena bieżącej sytuacji finansowej,
  • przygotowywanie kwartalnych raportów według wymogów GPW (rynek NewConnect)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, Bankami)

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne, finanse lub rachunkowość,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego przy prowadzeniu pełnej księgowości,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz ustawy o rachunkowości,
  • monitorowanie zmian w przepisach oraz ich wdrażanie,
  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych oraz statystycznych,
  • umiejętność sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • składanie dokumentów rozliczeniowych i wniosków o dotacje,
  • znajomość programy Symfonia, R2 Płatnik
  • znajomość przepisów z zakresu rozliczania firm usługowych i handlowych.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną, niemal rodzinną atmosferę pracy.

OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES:

hr[at]planetsoft.pl

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”